Tilsette

Inge Årdal

Inge Årdal

Rekneskapsførar / Siviløkonom

Inge@vere.no

92 29 39 68

Autorisert rekneskapsførar med erfaring frå revisjonsbransjen

Anja Solheimslid

Anja Solheimslid

Siviløkonom

Anja@vere.no

97 57 48 95

Autorisert rekneskapsførar med erfaring frå revisjonsbransjen

Martin Savland

Martin Savland

Siviløkonom

Martin@vere.no

99 31 25 55

Jobber med rekneskap og har ansvar for Marknadsføring av bedrifta

Espen Engebø

Espen Engebø

Autorisert rekneskapsførar

Espen@vere.no

99 41 99 51

Autorisert rekneskapsførar

Jobber med rekneskap (Bokføring, fakturering, lønn og avstemming). Har fra tidligere en 5 års arbeidserfaring fra Bank virksomhet.

Karoline Kvamme

Karoline Kvamme

Rekneskapskonsulent

Karoline@vere.no

99 31 25 55

Rekneskapskonsulent

Signe Marie Landøy

Signe Marie Landøy

Autorisert rekneskapsførar

 Signe-marie@vere.no

91 19 48 41

Autorisert rekneskapsførar

Margun Myrmel Øren

Margun Myrmel Øren

Rekneskapskonsulent

Margun@vere.no

48 03 60 48

Arbeider ihovudsak med bokføring, avstemming, fakturering og lønn